Diósdi Eötvös József

Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola


Határtalanul

 
 

Comenius pályázat

 
 

Ökoiskola

 
 

Otthon az erdőnkben

 
 

A jövő laboratóriuma

 
 
 

Eseménynaptár:

 

Feliratkozás hírlevélre:

 
 

Belépés

Név:
Jelszó:


Jelszóemlékeztető >


 

Elérhetőségek:


Diósdi Eötvös József
Német Nemzetiségi
Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskola


2049 Diósd,
Gárdonyi Géza u. 14.

Nagy épület:
06 (23) 381 041

Kis épület:
06 (23) 381 850

2017/2018. tanév


1.a osztály (Hoffmanné Zsolnai Noémi)

 

1.

ADÁCS KATA

 

2.

ARANYI RÉKA

 

3.

BALLA SÁNDOR

 

4.

BALOGH BOTOND

 

5.

Békefi-Zrinyi Kata

 

6.

Benchea Camelia Valentina

 

7.

BERKE SÁRA

 

8.

ERDŐ ZÓRA

 

9.

Farkas Nóra

 

10.

Frank Adél Anna

 

11.

HOLLÓ HANGA HAJNAL

 

12.

HORVÁTH-SZULIMÁN HUNOR

 

13.

IMRE BENEDEK

 

14.

Islami Alhana

 

15.

NAGYISTVÁN ÁDÁM LEVENTE

 

16.

NAGYISTVÁN ATTILA

 

17.

Nánási Nimród

 

18.

NÉMETH BALÁZS ÁRPÁD

 

19.

PALLAG CSONGOR ÁRPÁD

 

20.

PAWLIK MÁTÉ

 

21.

RUZSÁK REGINA

 

22.

Supka András Vata

 

23.

SZELEI LÉNA

 

24.

Szendrei Csongor

 

25.

Terdik Márk

 

26.

Varga Csanád Nimród

 

27.

Veres Mercédesz

 

28.

Visontai Sára

 

1.b (dr. Kovács Csabáné)

 

1.

BALLA KOLOS GERGŐ

 

2.

Danka Marcell Dániel

 

3.

FEJES VIKTÓRIA

 

4.

FŰRÉSZ ÁDÁM

 

5.

GAUDIA GRÉTA

 

6.

GULYBÁN BOTOND

 

7.

Hajdú Olivér Gábor

 

8.

KANYIK DIA ANNA

 

9.

KOLLÁNYI NIKOL

 

10.

KOVÁTS BALÁZS

 

11.

Labant Lehel

 

12.

Lovász Levente

 

13.

NAGY JOAKIM BOTOND

 

14.

POGRÁNYI SEBESTYÉN

 

15.

Sándor Barnabás

 

16.

SRÓKA VERONIKA ANNA

 

17.

SZABÓ ÁKOS PATRIK

 

18.

SZABÓ ÁLMOS BALÁZS

 

19.

SZABÓ JÚLIA FLÓRA

 

20.

TOLMÁR LILI OLÍVIA

 

21.

Tóth Tibor Miklós

 

22.

Tresó Anna Sára

 

23.

VÁRHALMI HUNOR CSABA

 

24.

VESZPRÉMI NOEL

 

1.c (Balogh Gyuláné)

1.

BARÁTOSSY HAJNAL

 

2.

FŰRÉSZ DÁVID

 

3.

Horváth András Zoltán

 

4.

HORVÁTH BARNABÁS

 

5.

KERÉKGYÁRTÓ DÁNIEL

 

6.

KOVÁCS LARA HANNA

 

7.

KOVÁCS NOÉMI

 

8.

MADARÁSZ ZSUZSANNA

 

9.

PAPP VINCE ZOLTÁN

 

10.

RAJECZKY FLÓRA

 

11.

RATKAY ZSIGMOND

 

12.

SAMU BERTOLD

 

13.

SÁNDOR ADÉL

 

14.

Szemesy Patrik

 

15.

TÓTH BULCSÚ ANDRÁS

 

16.

ZÁMBORI BORKA ILONA

 

17.

Bottyán Petra Ildikó

német

18.

CSÓK CSANÁD

német

19.

FÖLDES ERIK

német

20.

Glück Csenge

német

21.

Karácsony Zoé Nóra

német

22.

MAJOR LEVENTE MÁTÉ

német

23.

NAGY BARBARA

német

24.

Simon Emma Sára

német

25.

SZEGEDI LEVENTE

német

26.

Szép Lilien

német

27.

TÓTH ZSÓFIA ERZSÉBET

német

28.

Vízhányó Rebeka

német

1.d (Martonné M. A. Enikő)

1.

BAINTNER OLIVIA

 német

2.

BEKE SOMFAI MÁTÉ

 

3.

Egyed Szonja Ilona

 

4.

KONCZ BÍBORKA

 

5.

NATTA HANNA RÓZA

 

6.

PÁL-GORDOS ÁDÁM

 

7.

Tálai Hanna Petra

 

8.

BÉRES DOMINIK

német

9.

Bibita Viktória

német

10.

Dudás Regina

német

11.

Frank Alexandra Viktória

német

12.

GÁL ALEX

német

13.

GÁSPÁR PÉTER DÁVID

német

14.

Hajrizi Kasztriot

német

15.

Kelemen Dorina Sára

német

16.

MIHÁLY PETRA ESZTER

német

17.

ORDASI SIMON

német

18.

Orosz Angelika Mirabella

német

19.

RIBITA VIKTÓRIA

német

20.

Szász Emma

német

21.

SZENTANNAI MÁRK

német





 

 

 

 

      Impresszum | Honlap térkép | Adatvédelem | Webdesign | ©2003 Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola