Diósdi Eötvös József

Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola


Határtalanul

 
 

Comenius pályázat

 
 

Ökoiskola

 
 

Otthon az erdőnkben

 
 

A jövő laboratóriuma

 
 
 

Eseménynaptár:

 

Feliratkozás hírlevélre:

 
 

Belépés

Név:
Jelszó:


Jelszóemlékeztető >


 

Elérhetőségek:


Diósdi Eötvös József
Német Nemzetiségi
Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskola


2049 Diósd,
Gárdonyi Géza u. 14.

Nagy épület:
06 (23) 381 041

Kis épület:
06 (23) 381 850

Kedves Szülők!


A 2017/18. tanévben 5. osztályos tanulók általunk 2017. június 21-én nyilvánosságra hozott osztályba sorolásával kapcsolatosan a szülők által a mai napig benyújtott nagy számú egyedi igényei nagy mértékben felborították az eredetileg általunk meghirdetett emelt szintű oktatási rendszert, emiatt az osztályba sorolás újra gondolására kényszerültünk. A szülői igények a korábbi osztályba sorolással ellentétben gyermekük más osztályba helyezésére vonatkoztak, a kérések az egyik osztály megszűnését okozták volna.


Az újra gondolást követően a következő rendszert –melyben figyelembe vettük a szintfelmérőkön elért eredményeket, valamint a szülői igényeket is- látjuk megvalósíthatónak. Igyekeztünk összehangolni az alsós közösségek megőrzését az intenzívebb nevelés-oktatással.


Megtaláltuk a hiányzó osztályfőnököt is (5.d) osztályba, Bodnár-Patak Gabriella személyében, aki természetismeretet fog tanítani, valamint fejlesztői feladatkört kap.


  • Az angol nyelvet minden osztály tanulója nívócsoportos rendszerben tanulja (heti 4 óra). A csoportok kialakításánál figyelembe vesszük a szintfelmérőn elért eredményeket.

  • A német nyelvet tanuló gyermekek összesen 2 tanulócsoportban tanulnak majd. Sajnos a tanulólétszám miatt itt nincs lehetőségünk nívócsoportos oktatást bevezetni, azonban mindkét csoport létszáma várhatóan alacsony lesz, ez jelentősen megkönnyíti az előrehaladást, illetve a felzárkózást is (heti 4 óra).

  • Az 5.c osztály csoportbontásban tanulhatja majd a magyart, mivel az eredetileg emelt szintű magyar nyelvi osztályba bekerült tanulók jelentős része ennek az osztálynak a tanulói közül került ki (heti 4 óra). A csoportok kialakításánál figyelembe vesszük a szintfelmérőn elért eredményeket.

  • Mindkét idegen nyelvből (angol és német), illetve magyar nyelvből is lehetőségük lesz a kiemelkedő teljesítményt elérő tanulóknak heti egy órában a tanórán kívül tehetséggondozáson részt venni.

  • Az 5.a és az 5.b osztály tanulói közül azok, akik a matematika szintfelmérőn megfelelő eredményt értek el, a meghirdetett szerinti emelt szintű oktatásban (heti 5 óra) vesznek majd részt matematikából.

  • Az 5.e osztály heti 2 tanórában tanulja majd az informatikát.

Az osztályok:


5. a

Molnárné Gyöngyösi Krisztina

1.

Aranyi Bálint

2.

Bodnár Eszter Anikó

3.

Borisza Balázs

4.

Budaházy Villő

5.

Bunth István

6.

Földes Botond

7.

Gáspár Zsuzsanna Júlia

matematika

8.

Grünfelder Fruzsina

matematika

9.

Holló Huba Péter

10.

Honyecz Hanna

11.

Islami Albanita

12.

Kemény Fanni

matematika

13.

Kozák Márk

14.

Kuizs Milán

15.

Kutala Zsombor

matematika

16.

Lehmayer Zsombor

matematika

17.

Lipták Lili

18.

Palánki Hanna

19.

Pátrovits Bálint Zsolt

20.

Schmell Zsófia

21.

Somogyi Dóra

22.

Szűcs Bertalan

23.

Wiezner Csaba


5. b

Pilling Adrien

1.

Bitskey Barnabás Csaba


2.

Bognár Vivien


3.
Borissza Bence Tibor
4.

Büki Réka Iringó


5.

Dakó Zalán

matematika

6.

Ehret Olivér László

matematika

7.

Firgi Emma

matematika

8.
Fischer Ádám Henrik
9.

Kormos Lilla

matematika

10.

Kuna Gábor


11.

Kuzniarski András


12.

Langbein Roland


13.

Lapos Panna

matematika

14.

Maticsek Zsófia Lilla


15.

Papp Bendegúz Attila


16.

Pilling Márk

matematika

17.

Simon Mária Eszter

matematika

18.

Tóth Olivér Elemér

matematika

19.

Tóth-Marth Bence


20.

Török Ádám

matematika
21.

Vágner Evelin



22.
Varga Vilmos
matematika


5. c

Nagy-Brlázs Erika

1.

Babka Balázs

2.

Bánfalvi Sára

3.

Barátossy Bulcsú

4.

Bottyán Jázmin Anna

5.
Csányi Anna
6.

Fazekas Attila

7.

Fortuna Mihály

8.

Horváth Gábor Tamás

9.

Kárpáti Csenge

10.

Madarász Réka

11.

Mihály Alex Zoltán

12.

Pál Jázmin Eszter

13.

Rajeczky Blanka

14.

Rózsavölgyi-Horváth Lili

15.

Sipos Hunor

16.

Szép Jázmin

17.

Tóth Benedek Tibor

18.

Visontai Dávid

19.

Zámbori Zsófia Emma


5. d

Bodnár-Patak Gabriella

1.

Asztalos Olivér

2.

Bajusz Kiara Márta

3.

Birta Alexandra

4.

Bitskey Bendegúz

5.

Demeter Bálint

6.

Erdő Lara

7.

Gáspár Csongor

8.

Halász Tiara Katalin

9.

Halász Tímea Mária

10.

Hua Mei Mei

11.

Laczkó Milán

12.

Lukics Gergely István

13.

Mester László Domonkos

14.

Pajor Hanna Krisztina

15.

Paszternák Ernő Márk

16.

Vadász Ferenc

17.

Vancsó Botond


5. e

Palágyi Ilona

1.

Ádám András Zsolt

2.

Balogh Bálint

3.

Csinos Celina Viktória

4.

Csordás Mihály Roland

5.

Enyedi Ildikó Mária

6.

Fodor Jázmin

7.

Garajszki Réka

8.

Gyökeres Petra Zoé

9.

István Szilárd

10.

Klein Szófia

11.

Kovács Tímea Csenge

12.

Lukács Pál

13.

Mihajlov Nándor

14.

Mocsel Andrea

15.

Mocsel Szabolcs

16.

Molnár Dániel

17.

Molnár Lili Hanga

18.

Mudroch Vivien

19.

Németh Dorina

20.

Papp Natália

21.

Paszternák Csenge Renáta

22.

Szalai Hajnalka


 


      Impresszum | Honlap térkép | Adatvédelem | Webdesign | ©2003 Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola